76% попуст на пломбирање на заб со нано порцеланска пломба од јапонско потекло со камелеон ефект, преглед со интраорална камера + гратис полирање на заби до висок сјај во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 1600 дeн. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

76%

Заштеда

1210 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември)

  Одведи ме таму

  070 677 920

Добивате

 • Пломбирање на заб со нано порцеланска пломба од јапонско потекло со камелеон ефект
 • Преглед со интраорална камера

+ Гратис полирање на заби до висок сјај

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Со купувањето на овој ваучер добивате професионална услуга од тим со долгогодишно искуство кој ќе се погрижи за здравјето на вашите заби и вашата насмевка, со долгогодишно работно искуство и современа апаратура.

Oрдинацијата нуди и други услуги: 

 • сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • превенција на кариес кај деца
 • систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.