Дочекајте ја зимата спремни! 36% попуст на промена и балансирање на 4 пневматици од Хеми Мотор во вредност од 1000 ден. по цена од 640 ден.

Цена

640 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

36%

Заштеда

360 ден.

Купени: 51

 • ул. 518 бр. 1/13 Ќерамидница

  Одведи ме таму

  078 280 634

  hemimoto@gmail.com

Добивате

Промена и балансирање на 4 пневматици

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2019 до 10.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За џипови се доплаќа од 100-400 ден. на лице место во зависност од џипот
 • Потребна е претходна резервација на телефон 070 222 446

Опис

Возете безбедно, препуштете се на квалитетната услуга на Хеми Мотор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.