0 ја следат оваа компанија


Подарок во елегантна кутија изработена од дрво и плексиглас (свеќа во форма на мафин, кактус, Александрија розе, брош) од AZAR creative studio

1500 ден.

Преостанато време

Опис

Подарете подарок спакуван во елегантна дрвена кутија, со гравирано проѕирно затварање. Изберете една од нашите предложени комбинации.

Кутија бр.11: Свеќа во форма на мафин, кактус, александрија розе 187 мл, брош

Детали за испорака

 

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.