0 ја следат оваа компанија


Подарок во елегантна кутија изработена од дрво и плексиглас (свеќа, макаронс, семе за цвеќе) од AZAR creative studio

1250 ден.

Преостанато време

Опис

Подарете со стил во елегантно спакувана во дрвена кутија, со гравирано проѕирно затварање. Изберете една од нашите предложени комбинации.

Кутија бр.19: Свеќа, макаронс, семе за цвеќе

Детали за испорака

 

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.