0 ја следат оваа компанија


Подарок во елегантна кутија изработена од дрво и плексиглас (сaксија, семе за цвеќе, александрија розе 187 мл.) од AZAR creative studio

950 ден.

Преостанато време

Опис

Подарете со стил подарок спакуван во дрвена кутија, со гравирано проѕирно затварање. Изберете една од нашите предложени комбинации.

Кутија бр.8: Сaксија, семе за цвеќе, александрија розе 187 мл

Детали за испорака

 

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.