31% попуст на подлога-масажер за релаксирање и ослободување од болки во стапалата + бесплатна достава во вредност од 1300 ден. по цена од 899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

31% попуст на подлога-масажер за релаксирање и ослободување од болки во стапалата + бесплатна достава во вредност од 1300 ден. по цена од 899 ден.

Цена

899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

31%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Подлога-масажер за стапала

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производ

 • Одлична за ослободување болки во стапалата и релаксација
 • Содржи повеќе од 2800 рефлексни точки кои ја намалуваат болката и помагаат при измореност
 • Совршено дополнување за вашата бања
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ