31% попуст на мека микрофибер подлога за садови + бесплатна достава во вредност од 200 ден. по цена од 139 ден.

31% попуст на мека микрофибер подлога за садови + бесплатна достава во вредност од 200 ден. по цена од 139 ден.

Вредност

200 ден.

Попуст

31%

Заштеда

61 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 10

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Мека микрофибер подлога за садови

*Дезенот зависи од достапните количини на залиха


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: микрофибер
 • Димензии: 40 x 50 cm
 • Голема апсорбирачка моќ
 • Мека и издржлива
 • Може да се пере во машина за садови 
 • Лесно се суши
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ