Подлога за ладење за миленици со големина по избор

1800 ден.

499 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Pet cool mat M 1,800 ден. 499 ден.
Pet cool mat XL 3,500 ден. 1,399 ден.
Pet cool mat L 2,500 ден. 899 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Помага вашето милениче да се чувствува ладно во топлите денови
 • Функционира на начин што ја абсорбира температурата од вашето милениче и ја испушта назад во воздухот преку деловите кои не се во употреба.

3 достапни големини:

 • XL 93 x 78 cm
 • L 90 x 50cm
 • M 40 x 50 cm
 • Материјал издржлив и лесен за чистење
 • Антисептично дејство
 • Употребливо од двете страни
 • Лесно се собира

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.