17 ја следат оваа компанија


IKEA MARIT Подлога за маса 130×35 cm во боја по избор

680 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии на производот:

 • Должина: 130cm
 • Ширина: 35cm
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: розева, сива, зелена, крем
 • Перење на 40 степени во машина

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.