46 ја следат оваа компанија


- 26%

Мултифункционална подлога за вежбање

800 ден.

590 ден.

Шифра:

300000000114
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија: 61 x 173cm
 • Дебелина: 3 mm
 • Изработен од материјал кој не се лизга независно од површината на која вежбате
 • Лесно за виткање во ролна и транспорт
 • Бојата зависи од достапните количини на залиха

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.