53 ја следат оваа компанија


- 50%

Подлога за вежбање

900 ден.

450 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензија на подлогата: 170х 61 см
  • Дебелина: 9 мм
  • Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето.
  • Површината е нелизгачка, еластична, не впива течности и прашина.
  • Бојата зависи од достапните количини на залиха

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.