53 ја следат оваа компанија


- 43%

Подлога + Сет од 5 ластици за вежбање

1200 ден.

690 ден.

Опис

Карактеристики на производите:

Подлога за вежбање

 • Димензија на подлогата: 170 х 61 см
 • Дебелина: 9 мм
 • Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето
 • Површината е нелизгачка, еластична, не впива течности и прашина

Сет од 5 ластици за вежбање

 • Сет од 5 ластици за вежбање со различна отпорност
 • Зелена: x-Light
 • Жолта: Light
 • Црвена: Medium
 • Сина: Heavy
 • Црна: x-Heavy
 • Ширина: 5 см
 • Должина: 30 см

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.