Подна стапка Monotone 85x120

4500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

81
 • Кирил и Методиј, Negotino, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 442 544

  globalservice.mk@gmail.com

Опис

Внатрешните  простории и корпоративниот декор со оваа стапка обебедуваат најчиста боја. Стапките Монотон го комплиментираат просторот каде што чистотата и стилот се важни.

Развиена за да се спротивстави на најтешките барања во фреквентните простории. Текстурата на површината ја отстранува нечистотијата и влагата од обувките и ја задржува меѓу влакната.

Комбинирајте ја оваа извонредна функционалност со поддршка од нитрилна гума која е отпорна на лизгање. Монотон стапката е меѓу лидерите во професионалните влезни стапки.

Зошто да изберете Монотон?

 • Чисто изразени бои
 • Контрола на прашина, нечистотија и влага
 • Екстремно издржлива
 • 100% Гумена подлога отпорна на лизгање

Детали за испорака

Бесплатна достава на цела територија на Македонија.

За компанијата

ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.

Преку хигиена на раце, автоматската дезинфекција на тоалетите, диспензери на хартија за високофреквентни локации, освежувачите на воздух, репелентите за инсекти, стапките и останатите производи од нашата палета, придонесуваме за подигање на свеста на повисоко ниво за чисти и хигиенски комерцијални простории.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.