Подна стапка (облога) Iron-Horse XL Црна/Ebony

2350 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Кирил и Методиј, Negotino, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 442 544

  globalservice.mk@gmail.com

Опис

Високо апсорпциони подни стапки направени со високо апсорпциони својства за тешки високофреквентни места. Со повисоки влакна оваа подна стапка има зголемена способност да ги улови нечистотијата и влагата што го прави погоден за високо фреквентни области како влезови.

Зошто да изберете IRON-HORSE XL

 • Извонредни перформанси за нечистотија и влага
 • Отпорен на лизгање
 • EN 13501-1 тестирани
 • Без ПВЦ
 • Апсорпција на нечистотија 1000g/m2
 • Апсорпција на влага 4-5l/m2

Детали за испорака

Бесплатна достава на цела територија на Македонија.

За компанијата

ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.

Преку хигиена на раце, автоматската дезинфекција на тоалетите, диспензери на хартија за високофреквентни локации, освежувачите на воздух, репелентите за инсекти, стапките и останатите производи од нашата палета, придонесуваме за подигање на свеста на повисоко ниво за чисти и хигиенски комерцијални простории.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.