Подна стапка (облога) Water Horse Црна/Black

2300 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

  • Кирил и Методиј, Negotino, North Macedonia

    Одведи ме таму

    078 442 544

    globalservice.mk@gmail.com

Опис

Граничниците за задржување на водата на Water-Horse може да задржат до 4,5 литри вода по квардатен метар и заедно со специјалниот “вафла” дизајн ја чисти нечистотијата од чевлите и гарантира одлична отпорност на пролизгување. Површината на Water-Horse е 100% полипропилен и затоа се издржливи на избледување и гниење. Дополнителната тежина на подната стапка исто така значи дека ќе остане стабилна дури и во ветровити услови на отворено.

Грбот (позадината) на подната стапка е 100% нитрилна гума за да се осигура дека стапката лежи рамно и сигурно на подот, отпорна е на лизгање, а гумените граници не се свиткуваат од ладното време. Рабовите на патосникот ја намалуваат опасноста од сопнување и флексибилноста на гумата осигурува дека рабовите нема да се оштетат . Ова резултира со висока издржливост и ви обезбедува трајни перформанси и изглед. Производот е во црна боја.

Детали за испорака

Бесплатна достава на цела територија на Македонија.

За компанијата

ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.

Преку хигиена на раце, автоматската дезинфекција на тоалетите, диспензери на хартија за високофреквентни локации, освежувачите на воздух, репелентите за инсекти, стапките и останатите производи од нашата палета, придонесуваме за подигање на свеста на повисоко ниво за чисти и хигиенски комерцијални простории.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.