- 12%

12% попуст на подвижен држач за ЛЦД/ТВ SBox TC-001B од Рувекс

5990 ден.

5271 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Подвижен држач за LCD/TV

Опис

Повеќенаменски држач за LCD/TV на тркалца од SBox, како одлично решение за презнтациски и мултимедијални настани.

 • Големина на екран: 23“-55“ / 58-139 цм 
 • VESA:  200x200 до 400 x 400 
 • Капацитет на тежина: До 25 кг.
 • Вертикално навалување: +15° - 15°
 • Висина: 1484мм
 • ДВД полица: Да
 • Вградени тркалца: Да
 • Боја: Црна
 • Материјал: Челик

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 03.03.2020 до 30.04.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.