До 75% попуст на поединечен третман за слабеење по избор: кавитација, стимулација, липоласер на тело, липоласер на раце, пресотерапија, мадеромасажа, тунел сауна или светлосна терапија од Тренд Ас

img

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

75%

Заштеда

601 ден.

Преостанато време

 • Иван Козаров 64, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Опции на понудата:

Кавитација 800 ден. 199 ден.
Стимулација 400 ден. 199 ден.
Липоласер на тело 800 ден. 199 ден.
Липоласер на раце 600 ден. 199 ден.
Пресотерапија 800 ден. 199 ден.
Мадеромасажа 600 ден. 199 ден.
Тунел сауна 400 ден. 199 ден.
Светлосна терапија 600 ден. 199 ден.
Детокс спа 600 ден. 199 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.11.2022 до 20.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.