50% попуст на појас за слабеење во големина по избор во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на појас за слабеење во големина по избор во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 2

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Појас за слабеење во големина по избор + бесплатна достава


Услови

  • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Појасот овозможува да го добиете посакуваниот изглед и перфектно обликувана линија. Го намалува обемот на половината и помага да изгледате послаби и полни со самодоверба. Мек, флексибилен и воедно незабележлив под облеката. Прилагодливиот дизајн овозможува затегање по желба.

Димензии:

  • Достапни величини: M, L и XL
  • Ширина на појасот: 20cm
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ