50% попуст на појас за слабеење во големина по избор во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

50% попуст на појас за слабеење во големина по избор во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Појас за слабеење во големина по избор + бесплатна достава


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Појасот овозможува да го добиете посакуваниот изглед и перфектно обликувана линија. Го намалува обемот на половината и помага да изгледате послаби и полни со самодоверба. Мек, флексибилен и воедно незабележлив под облеката. Прилагодливиот дизајн овозможува затегање по желба.

Димензии:

 • Достапни величини: M, L и XL
 • Ширина на појасот: 20cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ