50% попуст на појас за слабеење во големина по избор во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

50% попуст на појас за слабеење во големина по избор во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Појас за слабеење во големина по избор + бесплатна достава


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Појасот овозможува да го добиете посакуваниот изглед и перфектно обликувана линија. Го намалува обемот на половината и помага да изгледате послаби и полни со самодоверба. Мек, флексибилен и воедно незабележлив под облеката. Прилагодливиот дизајн овозможува затегање по желба.

Димензии:

 • Достапни величини: M, L и XL
 • Ширина на појасот: 20cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ