41 ја следат оваа компанија


- 35%

Појас за затегнување Rubber Body Slimming во големина по избор

600 ден.

390 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Надворешен материјал: 100% природен латекс
 • Внатрешен материјал: 95% памук, 4% еластични влакна
 • Достапни бои во зависност од количините на залиха
 • Димензија: S,M, L,XL

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.