30% попуст на Pokemon GO робот на батерии со звучни и светлосни ефекти во вредност од 500 ден. по цена од 349 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на Pokemon GO робот на батерии со звучни и светлосни ефекти во вредност од 500 ден. по цена од 349 ден. + бесплатна достава

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

30%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1 | Остануваат : 0

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Pokemon GO робот на батерии со звучни и светлосни ефекти


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Светла кои трепкаат во разни бои
 • Музички ефекти
 • Рацете на роботот светкаат и се движат нагоре-надоле
 • Роботот ротира 
 • Користи 3 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето 
 • Производот не е наменет за деца под 3 години
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ