1 ја следи оваа компанија


25% попуст на Полица модел 2

1295 ден.

970 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Полица модел 2

  • Висина: 60 cm
  • Должина: 100 cm

*Сите димензии подетално може да ги видите во галеријата

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

КУПИ ЗА ДОМА е местото каде може да најдете мебел за сите ваши потреби и вкусови по најповолни цени.
Мебелот е домашно производство и е изработен од висококвалитетен материјал, со урбан дизајн и со многу љубов. 
Целта ни е да допринесеме до пријатно чувство во вашето омилено место, а нашите дизајни ќе се вклопат перфектно во секој интериер. 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.