1 ја следи оваа компанија


До 24% попуст на Полица модел 7

2340 ден.

1780 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Полица модел 7

Достапни бои за иверица:

  • Бела
  • Црна
  • Golden Oak
  • Walnut

Достапни бои за конструкција

  • Бела
  • Црна

*Сите димензии подетално може да ги видите во галеријата

*Контактирајте ја компанијата на 071 351 377 или на е-маил за да си изберете од достапните бои на иверица и конструкција

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

КУПИ ЗА ДОМА е местото каде може да најдете мебел за сите ваши потреби и вкусови по најповолни цени.
Мебелот е домашно производство и е изработен од висококвалитетен материјал, со урбан дизајн и со многу љубов. 
Целта ни е да допринесеме до пријатно чувство во вашето омилено место, а нашите дизајни ќе се вклопат перфектно во секој интериер. 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.