6 ја следат оваа компанија


Полица HOME2

16000 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Висина: 200цм
 • Ширина 160цм 
 • Длабочина 50цм 
 • Максимална тежина: 30 kg
 • Материјал: Метал + Оплемета иверка (можност за избор на иверка)
 • Метал 2цм*2цм 
 • Боја на метал: црна 
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и неабразивно средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа. 

Детали за испорака

Испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Контактирајте ја компанијата во однос на доплaтата која зависи од тежината на производот.
 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 45 000 денари
 • Време потребно за достава: зависи од времето на изработка на продуктот по процесирање на нарачката
 • Производи со иверка и метал до 10 дена
 • Производи со масивно дрво и метал до 20 дена
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 076 456 270
 • Види ја продавницата на "Мениел Компани" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Мениел Компани"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Нашата фирма се занимава со изработување на мебел во индустриски стил, од масивно дрво во кои спаѓа Орев, Бука, Бор, Даб, Топола и Иверка по желба на клиентот.
Нашата цел е да ги исполниме желбите на клиентот за избраното парче мебел, најчесто работиме по порачка со дадени димензии на двото 2 цм. или 4цм. и на металот од самиот клиент.
Изработуваме Трпезариски маси, клуб маси, Шанкови, шанк столици, Тв комоди, сталажи, полици за книги, метални полици, дрвени полици.

Како бренд на пазарот постоиме од 2018г.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.