39 ја следат оваа компанија


- 50%

Детски полициски сет

400 ден.

199 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000504
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Сетот содржи:

 • Пиштол
 • Стрелки за пиштол
 • Лисици
 • Телефон
 • Значка

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 25 х 30см
 • Наменето за деца над 3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.