39 ја следат оваа компанија


- 40%

Полициски мотор

500 ден.

299 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1

Шифра:

200000000527
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Светлосни, музички и ротирачки ефекти
 • Користи 3 АА батерии (не се вклучени)
 • Димензии на пакувањето: 10 х 24 х 12cm
 • Димензии на производот: 23 x 9cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.