Ultra Last Minute во Грција, Полихроно (19.05-26.05.2019)! 15% попуст на наем на апартмани по избор за 7 ноќевања во Вила Пападопулос од ЈК Травел

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5518 ден.

Попуст

15%

Заштеда

828 ден.
 • ТЦ Лептокарија, Скопје

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Добривоје Радосављевиќ 22, Битола (спроти Стопанска Банка Битола)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Генерал Васко Карангелевски бр.41/л14/л101, Битола (Нов Пазар)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Ванчо Прке бр. 121 локал 16, Штип (во зграда: Кубус)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

Добивате

Наем на соба за 7 ноќевања во апартмани по избор:

Опции на понудата:

Апартман за 4 лица 5,518 ден. (89 еур)
4,690 ден. (76 еур)
Апартман за 5 лица 7,998 ден. (129 еур)
6,798 ден. (110 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 26.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата ЈК Травел за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Цена за превоз од Скопје за Халкидики (секоја Недела)
 • Скопје (Дрводекор) - 35еур по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес - 40еур по лице
 • Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек) Трансфер до Удово - 40еур по лице
 • Неготино (бензинска пумпа, Неготино) - 35еур по лице
 • Удово (бензинска пумпа Удово) - 35еур по лице
 • Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) - 35еур по лице
 • Цена за превоз од Битола за Халкидики:
 • Битола - (Автобуска Станица Транскоп-на перон) - 30еур по лице
 • Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола - 30еур по лице
 • Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола - 35еур по лице
 • Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола - 35еур
 • Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола - 35еур по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола - 30еур по лице

Опис

Вила Пападопулос се наоѓа во помирниот дел на Полихроно на  200м оддалеченост од плажа и на 400м оддалеченост од центарот. Студијата и апартманите се распоредени во две згради во двор со парк и зеленило, простор за одмор ( летниковец), скара. Вилата нема сопствен паркинг, но пред вилата има слободен простор каде може да се паркираат автомобили.  Студијата и апартманите се опремени со кујна, тоалет, балкон, клима уред и Wi – Fi ( вклучени во цената).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.