80% попуст на професионално белеење на заби, полирање, чистење забен камен + двојна заштита во Д+Д Дент во вредност од 8.000 ден. по цена од 1590 ден.

Цена

1590 ден.

Вредност

8000 ден.

Попуст

80%

Заштеда

6410 ден.

Преостанато време

Купени: 18

Добивате

 • Бесплатен стоматолошки преглед
 • Чистење на забен камен 
 • Полирање на заби пред белеење 
 • Белеење на забите со професионална ламба и средство 42% карбамид пероксид 
 • Двојна заштита по белеење со калциум хидроксид и флуор 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација на 076 535 353
 • Пациентот да има здрави и санирани заби од 5-ка до 5-ка во горна и долна вилица 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

ПЗУ Д+Д Дент од Скопје е предводена од Др. Дејан Трифуновски. Стоматолошката ординација работи според највисоките светски стандарди и ги следи најновите светски трендови од областа. Сместена во срцето на Скопје (Центар, позади Универзална сала) има обезбеден паркинг и дневен престој за сите свои клиенти. Ординацијата функционира според сите препораки и протоколи за заштита од Covid-19.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

meritonp

Prezadovolen od tretmanot. Razlikata se primetuva, a tretmanot ne go ni osetiv iako imam osetlivi zabi. Dr. Dejan e profesionalen, raboti pretpazlivo, so dolzno vnimanie i lesna raka. Preporaka! Meriton

Член на Grouper од: 22-02-2013

despina.marinkova

Ви благодариме што го споделивте Вашето искуство. Мило ни е што имавте позитивно задоволство од услугите кај д-р Дејан. Вашите забелешки за неговата професионалност и внимание кон деталите сигурно ќе бидат корисни за други кои размислуваат за истата услуга. Нашата цел е да продолжиме да Ви обезбедуваме квалитетни и професионални услуги кои ќе ги задоволат Вашите потреби. Ви благодариме за повторната поддршка и се надеваме дека ќе имаме чест да Ве видиме на нашиот сајт и во иднина.

Член на Grouper од: 04-01-2023
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.