60% попуст на брзо и ефикасно полирање фарови на автомобил од DR Car Wash во вредност од 1500 ден. по цена од 600 ден.

Цена

600 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

900 ден.

Преостанато време

Купени: 63

Добивате

Брзо и ефикасно полирање фарови на автомобил

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.03.2020 до 20.11.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте чисти и блескави фарови на вашиот автомобил!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

mimozaf

МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛНА.СТАРИТЕ ФАРОВИ ГИ НАПРАВИ КАКО НОВИ. УШТЕ И ПЕРЕЊЕ ИМАВ И МОЖАМ ДА КАЖАМ СУПЕР СЕ.

Член на Grouper од: 13-11-2012

sandra

Здраво, Многу ни е мило што сте задоволни од услугата, тоа е нашата цел. ❤

Член на Grouper од: 01-04-2019

mimozaf

Ако е нешто добро,треба да се каже за да знаат и други корисници.

Член на Grouper од: 13-11-2012

sandra

Секогаш се трудиме да обезбедиме добри понуди и попусти со цел ваше максимално задоволство. Ви благодариме од се срце за позитивниот фидбек.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.