Освежување на автомобил! 47% попуст на надворешно полирање на фарови со професионални средства Sonax + полимерна заштита + 1 година гаранција од авто перална Extreme Pro во вредност од 1500 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

47%

Заштеда

710 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 37

 • ул.Христо Татарчев 1 бр.2а

  Одведи ме таму

  077 579 009

Добивате

 • Надворешно полирање на фарови со професионални средства Sonax
 • 1 години гаранција за полирање на фарови
 • Полимерна заштита на фарови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.12.2019 до 31.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Extreme Pro ви нуди целосна нега на вашиот автомобил. Со осум годишно искуство во областа, покрај хемиско чистење, Extreme Pro нуди и клима фолии, полирање на возила и фарови.

За компанијата

Extreme Pro ви нуди целосна нега на вашиот автомобил. Со 10 годишно искуство во областа, Extreme Pro нуди професионално хемиско чистење, клима фолии, полирање на возила и фарови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.