57% попуст на брзо и ефикасно полирање фарови од Avtoperalna GTC Carwash во вредност од 1500 ден. по цена од 650 ден.

57% попуст на брзо и ефикасно полирање фарови од Avtoperalna GTC Carwash во вредност од 1500 ден. по цена од 650 ден.

Вредност

1,500 ден.

Попуст

57%

Заштеда

850 ден.

Преостанато време

Купени : 35

 • Гаража ГТЦ Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 26121093‬

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Брзо и ефикасно полирање на фарови


Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.08.2018 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за сите модели и брендови на автомобили

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте чисти и блескави фарови на вашиот автомобил!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ