60% попуст на брзо и ефикасно полирање на задни светла на автомобил од Avtoperalna GTC Carwash во вредност од 1000 ден. по цена од 399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

60% попуст на брзо и ефикасно полирање на задни светла на автомобил од Avtoperalna GTC Carwash во вредност од 1000 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

60%

Заштеда

601 ден.

Купени : 6

  • Гаража ГТЦ Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

  • 26121093‬

  • avtoperalnagtc@hotmail.com

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Брзо и ефикасно полирање на задни светла на автомобил


Услови

  • Купонот може да се искористи од 21.08.2018 до 30.04.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи за сите модели и брендови на автомобили

Опис

Професионало полирање за чисти и блескави задни светла на вашиот автомобил!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ