46 ја следат оваа компанија


- 31%

Полнач за во автомобил MS ADVANCE QC 3.0 + 1 година гаранција

1000 ден.

690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Полнач за во автомобил
 • Влезен напол: 5 V
 • Излезна струја: 3 A
 • Излезен напон: 12 – 24 V
 • 3 USB порта
 • 80% побрзо полнење
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.