53 ја следат оваа компанија


- 50%

Полнач за во кола Ya Kirin 3.4 A во модел по избор

500 ден.

250 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Полнач за во кола Ya Kirin 3.4 A во модел по избор

  • Модел: Type-C; IOS
  • USB x 1
  • Излез: 3.4 A
  • Може да се полни телефон и таблет во исто време
  • Напон: 12-24 V

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.