Прекрасни погледи и недопрена природа (Октомври - Ноември)! До 39% попуст на наем на апартман по избор во Апартмани Костески, Пониква

img

Цена од

1100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

700 ден.

Купени: 72

 • Kosteski Apartments, Ponikva, Kochani, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 206 934

  [email protected]

Добивате

Ноќевање во апартман по избор:

Опции на понудата:

Апартман за 2 до 4 лица 1,800 ден. (29 еур)
1,100 ден. (18 еур)
Апартман со две спални 2,500 ден. (40 еур)
1,850 ден. (30 еур)

*Понудата е за наем на апартман

*Понудата важи само за денови од викенд

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку сакате да го искористите купонот за време на викенд потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќи
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата

Опис

Уживајте на планина во нови и модерни апартмани!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.