Нови и незаборавни авантури со најдобрата опрема од NOMAD! Купон по избор со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на опрема, облека, велосипеди, велосипедски додатоци, резервни делови, кровни кутии и скутери (тротинети)

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 407

 • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

  Одведи ме таму

  02 3212 844

Добивате

Купон за попуст по избор:

 • Купон од 99 ден. за облека, обувки, опрема, резервни делови и скутери (тротинети)
 • Купон од 299 ден. за велосипеди и кровни кутии

Со избраните купони добивате:

 • Дo 50% попуст на целокупниот асортиман:
 • 20% до 40% попуст на велосипеди
 • 20% до 40% попуст на детски велосипеди
 • 25% до 50% попуст на скутери (тротинети)
 • 30% до 50% попуст на велосипедска опрема и резервни делови
 • 40% до 50% попуст на велосипедска облека
 • 15% попуст на нови велосипеди од брендот Ghost
 • 15% на THULE производите
 • 40% на SHIMANO резервни делови

*Достапни брендови: Ghost, Kreidler, Winora, Haibike, Lombardo, Micro, Chillafish, Northwave, Alpina, SKS, AXA, Shimano, Muc-Off, H.A.D, Dare2B, CMP, SIGG, Thule, Braun, Light My Fire, Silva, Suunto, F-lite.   

*Попустот не важи единствено за брендовите: GoPro, Garmin

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.05.2019 до 15.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за еден производ
 • За производи со редовна цена под 700 ден, со 1 купон може да купите до 3 производи од таа ценовна група.
 • Доколку купите производ во вредност над 700 ден, со истиот купон може да изберете било кој од производите со вредност пониска од 700 ден
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Nomad
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Nomad Mobility ги инспирира луѓето да бараат авантури и да ја уживаат слободата во движењето. Специјализирана продавница и сервис за скии и велосипеди, најсовремена велосипедска и ски опрема. Во Nomad ќе најдете облека, обувки и опрема од врвни светски брендови, за сите ваши активности и потреби.

 • Најквалитетна велосипедска опрема и облека 
 • Велосипеди од врвни светски брендови
 • Современа услуга и ентериер по светски стандарди
 • Омилена продавница на сите вело ентузијасти!

Продавницата располага со високо квалитетна облека, обувки, велосипедска и скијачка опрема од следниве брендови: Ghost, Kreidler, Winora, Haibike, Lombardo, Micro, Chillafish, Northwave bike, Northwave snow, Drake snowboards, Alpina, SKS, AXA, Shimano, Muc-Off, H.A.D, Zanier, Dare2B, CMP, Jack Wolfskin, Helly Hansen, Rossignol, Blizzard, Tecnica, Dynafit, Reusch.

Добредојдовте во нашиот свет, каде што љубовта кон природата и здравиот начин на живот и движење ќе ве одведат кон нови предизвици и незаборавни авантури.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.