Пронајдете ја совршената модна комбинација во AXEL (ГТЦ)! Купон од 69 ден. со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на ташни, новчаници, облека, обувки и модни додатоци од Axel

Преостанато време

Купени: 249

 • Ул. Кеј 13-ти Ноември Бр.3 ГТЦ 1 кат

  Одведи ме таму

  071 208 015

 • Shirok Sokak, Bitola, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 208 015

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате од 30% до 50% попуст на целиот асортиман на ташни, новчаници, облека, обувки и модни додатоци! 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.05.2019 до 14.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Axel
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Глобалниот бренд на продавници Axel од сега и кај нас!  Голем попуст по повод отварањето на Axel - светски бренд за обувки, ташни и модни додатоци со врвен квалитет!

Axel е грчка модна компанија со важна позиција на глобалниот пазар за женска облека, обувки и модни додатоци. Патувањето на Axel започна во 1999 год. и се рашири во целиот свет. 

Колекциите на Axel се екстремно структуирани, комплетни и флексибилни, со безбројни комбинации за било која жена која сака да се чувствува женствено и шармантно во било кој период во денот.

Со 18 брендирани продавници и стотици соработници, Axel е синоним за било која динамична и модерна жена насекаде во светот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.