46 ја следат оваа компанија


- 24%

Четка за надворешна употреба Hurricane Muscle Scrubber

1300 ден.

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Чистете со еден допир на копчето
 • 500 вртежи во минута
 • Исчистете од најмала до најголема површина
 • Безжичен производ со батерија што се полни
 • 3 различни глави за чистење
 • Може да се користи со средства за чистење
 • Одлична е за чистење на плочки,надворешен мебел,кола,огради,надворешни дрвени подлоги без да имате болки во грбот.
 • Батеријата на уредот се полни со адаптер и откако ќе се наполни батеријата можете да започнете со чистење
 • Супер четката за чистење е лесна за употреба и одржување. Кога ќе завршите со чистењето, може да ја нанесете четката во водата и исплакнете ја
 • Пакетот вклучува три различни видови четки за чистење кои се лесни за менување

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.