13 ја следат оваа компанија


- 15%

15% попуст на Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура + 2 години гаранција + бесплатна достава

3499 ден.

2990 ден.

Преостанато време

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

Iskra вибрациска бормашина GX-BMC002 со сет алати - карактеристики:

 • Јачина: 500W
 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
 • Глава: ø 13mm
 • Променлива брзина
 • Два сета на вртење
 • Рачка
 • Мерач на длабочина
 • Должина на кабел: 1,5m
 • Пакување: куфер
 • Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
 • Нето тежина: 3,625 kg
 • Бруто тежина: 3,75 kg
 • Гаранција 2 години
 • Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)

Сетот на рачни алати се содржи од:

 • Столарски чекич 227g
 • Комбинирана клешта
 • Клешта која се подесува
 • Магнетски додаток за додавање 
 • Тапетарски нож
 • Метро (2 m)
 • Сет на насадни клучеви
 • Сет 25 mm додаток
 • Сет за бушење
 • Типли

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.