15 ја следат оваа компанија


- 34%

34% попуст на Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер + Iskra ERO 58 + бесплатна достава

2398 ден.

1590 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

 • - Напон: 3,6V 
 • - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) 
 • - Вртежи во празно: 180 / мин-1 
 • - Вртежен момент : 3 Nm 
 • - LED сијалица
 • - Самозатезна глава : Ø 6,35 mm ( максимум) 
 • - Димензии на пакувањето (во mm) : 153 (В ) x 173 ( Ш) x 60 (Д) 
 • - Нето тежина: 0.298 kg

+

 • HTS-58 Сет шрафцигери:
 • Шрафцигер со прилагодливи додатоци
 • Додатоци:
 • инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6
 • Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3
 • Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40
 • Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3
 • директно (SL): 3/4/2 x 5/2 x 6/7
 • Клучеви за преклопување (M): 5/6/7/8/9/10/11, 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.