16 ја следат оваа компанија


- 20%

20% попуст на Iskra MG-2 мини тостер + 2 години гаранција + бесплатна достава

999 ден.

799 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 800W; 
 • Нелепливи плочки; 
 • Светлосен индикатор; 
 • Изолирана горна површина за заштита од висока температура; 
 • Боја: црна или бела
 • Бесплатна достава 
 • Гаранција 2 година

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.