16 ја следат оваа компанија


- 30%

30% попуст на Iskra RH-1818-1 Травел фен за сушење коса + 2 години гаранција + бесплатна достава

990 ден.

690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. 
Достапен во црна  и бела боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
Дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Моќност: 1200W,
2 променливи брзини,
Рачка на преклопување,
Компактен,
Јамка за закачување,
Мал дифузер
Лесени тивок
2 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.