- 33%

33% попуст на Iskra RH 1837-2 GY Фен за сушење коса + 2 години гаранција + бесплатна достава

1499 ден.

999 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

6

Остануваат:

4
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса
Долг кабел, гајка за закачување; тело од високо квалитетна пластика.

 • Напон: 230V~50Hz,
 • Моќност: 2000W,
 • 2 променливи брзини,
 • Копче за дување ладно,
 • Генератор на негативни јони,
 • Лесен и Тивок
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.