За мазна и нежна кожа! 40% попуст на ласерска eпилација на пазуви со LAMIS XL во Skin CLEANic

Цена

5999 ден.

Вредност

10000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

4001 ден.

Добивате

Ласерска епилација на пазуви (6 третмани) со LAMIS XL 

*Прочитајте повеќе во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.03.2023 до 31.07.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета само за жени
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Овој третман се препорачува да се прави во поладно време, со цел резултатите да бидат најдобри во лето!

LAMIS XL генерира висока енергија, но е безбеден и ефектот е поволен. Овој третман е целосно безболен и брз.

Апликација во три чекори - отстранување на влакна, ладење и подмладување на кожата. 

Ладењето вода-воздух со контакт со сафир овозможува да се намали температурата на -16 степени Целзиусови. Ова ја прави сесијата за епилација пријатна и целосно безболна за пациентот. Уредот работитивко, дури и при големи оптоварувања.

За компанијата

Skin CLEANic е Вашето ново омилено место за убавина! Нашата цел е едноставна - постоиме за ви помогнеме да изгледате совршено во вашата кожа!

Skin CLEANic е нов салон за убавина во Скопје (Козле)
Работиме со квалитетна руска и корејска козметика, нудејќи професионални третмани правени исклучиво од експерти.

Skin CLEANic како ексклузивен дистрибутер, ви го претставува брендот Genosys. Genosys е професионална козметичка палета произведена во Јужна Кореја. 95% од производите за нега се без парабен. Специјализиран бренд за медицински и естетски производи за анти-стареење и подмладување на кожата кои се вечниот сон на човекот, како и голем број проблеми кои се јавуваат (црвенила, акни, лузни и слично.)
Производите и третманите се наменети за секој тип на кожа со решение за секој проблем (кожа склона кон акни, лузни, црвенила, дамки, бори и слично).
Покрај тоа, ја имаме најновата технологија на апарати за безболна ласерска депилација и третмани за освежување на кожата.
Нудиме педикир и маникир, како и мадеро масажа за обликување на телото и ослободување од целулит.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.