42 ја следат оваа компанија


- 13%

24% попуст на пегла ELECTROLUX EDB1730 + 2 години гаранција

1590 ден.

1390 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2300 W
 • Проток на пареа: 0-30 g/min
 • Парни удари 100 g/min
 • Функција за вертикална пареа
 • Сад за вода 250 ml
 • Долен дел керамика

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.