- 26%

26% попуст на работен стол за деца MINISTYLE + бесплатна достава

3909 ден.

2900 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Опис

Карактеристики: 

 • Изработен од: штоф со фиксни наслони за рака
 • Достапен во темно црвена боја – бордо
 • Висина на подесување: од 91cm. - 100cm.
 • Длабочина на седиште: од 46cm.
 • Ширина на седиште: од 74cm.
 • Висина од под до седиште: 42cm. - 52cm.
 • Механизам: перманент контакт 
 • Основа: метална со декоративни апликации во црна боја
 • Производот го добивате како готов производ во кутија
 • Производител: Nowy Styl Group 

За децата во училишната возраст при уредување на нивната соба особено e важно да се избере соодветно работно столче. Децата денес седат повеќе и од 10 часа дневно, а се особено осетливи на подолги периоди на седење во неправилна положба. За време на нивниот раст и развој потребно е да имаат добар работен стол кој постојано може да се прилагодува на нивното тело кое расте. Добрата положба за седење е важна за правилен развој на телото и видот.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 26.03.2020 до 30.04.2020

Детали за испорака

 • Доколку сакате производот да ви се достави јавете се на компанијата на 078 215 921 со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број 
 • Доставата е бесплатна за Скопје, за другите градови се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.