9 ја следат оваа компанија


Ранец Swissgear 6752 ScanSmart 17" + ПОДАРОК ХИРУРШКА МАСКА

5300 ден.

2590 ден.

 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

Супер ранец Swissgear 6752 ScanSmart 17"
Супер практичен ранец од произведувач во којшто доверба има и Швајцарската армија.
Оптимален за употреба во работа, во училиште, планинарење, патување.
Специјален систем за вентилација на воздухот.
Преградите, рачките и задниот дел се импрегнирани со компресиран сунѓер за спречување на повреда на уредите внатре и комфорно чувство на рамењата и грбот.
Тврди прегради за заштита на очилата, MP3/МP4 плејер, мобилен телефон, таблет.
Посебен дизајн за сигурносните скенери на аеродром/станици за патување/шопинг центар/заштитени објекти, нема потреба да се вадат уредите од ранецот затоа што преградите со џебови за лаптоп/таблет се отвораат целосно и ранецот доаѓа во хоризонтална отворена позиција.
 • Бои: црна, сива со црно, небесно сина со сиво
 • Со четири големи прегради
 • Една преграда со посебно големо место за складирање
 • Џеб со патент напред
 • Преграда со организатор - џебови за пенкало, лампа, power bank, привезок за клучеви, мобилен телефон, таблет
 • Прегради со џебови за лаптоп и таблет, импрегнирани во сунѓер за добра амортизација, се отвораат по цела должина за рамна расклопена позиција на ранецот при проверка на сигурносните скенери, нема потреба да се вадат уредите од ранецот
 • Џеб за шише
 • Заштитен тврд џеб со патент за очила
 • Џеб со заштита за аудио и видео уреди
 • Импрегнирани меки рачки со сунѓер за околу рамењата, за посебно комфорно чувство, не се чувствува голема тежина
 • Заден импрегниран сунѓер и систем за слободно струење на воздухот, за убаво чувство на грбот и вентилација во ранецот
 • Странични ремени за стегање на ранецот, ако е потребно
 • Ремен помеѓу рачките, за да не се лизгаат од рамењата
 • Силна рачка за држење на ранецот со рака
 • Кука за закачување на површина

НИТРО КОМПЈУТЕРИ СЕ ГРИЖИ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ И ВАШАТА ЗАШТИТА ОД COVID-19

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
 • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

 • Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
 • Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
 • Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
 • Компјутерска анимација
 • Дизајн и подготовки за печатење
 • Изработка на компјутерски програми

Од 2012 година Нитро Компјутери ги претставува своите производи:

 • Nitro N-COOL 1 - супериорен држач за лаптоп/таблет со вграден систем за ладење. Изработен од алуминиумска мрежа во горниот дел и квалитетна ABS пластика, со вграден квалитетен вентилатор со солидни карактеристики. Го штити Вашето здравје и го продолжува животниот век на лаптопот.
 • Nitro N-PHONE - светскиот хит број 1 за прв пат во Македонија стана достапен во Нитро Компјутери. Држач за мобилен телефон со вграден пасивен звучник.

Нитро Комјутери е овластено продажно место за:

 •  Faronics DeepFreeze, Anti-Executable, InSight, PowerSave, WinSelect, DeviceFilterMac, System Profiler
 • Faronics Antivirus
 • Microsoft Windows
 • Microsoft Office
 • McAfee Antivirus
 • Bitdefender Antivirus
 • Webroot Antivirus

Подетално за дејностите на Нитро Компјутери:

 • Продажба на свои компјутерски конфигурации за фирми и домашни корисници;
 • Инсталација на локални мрежи и изработка на телекомуникациски решенија;
 • Технички сервис
 • Целосен компјутерски и електронски сервис;
 • Изработка на нов софтвер:
 • Подготовка на списанија, книги и брошури, Desktop Publishing
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.