53 ја следат оваа компанија


- 25%

VIVAX Конвекторска греалка CH-2009FW 2000W + 1 година гаранција

3300 ден.

2490 ден.

Катeгории:

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Идеален е за ладните есенски денови кога е потребно малку да ја стоплите вашата просторија, како и за зимските денови како дополнителне извор на греење.

Карактеристики на производот:

 • Моќност 2000 W
 • 2  степени на моѓност 1200/2000 W
 • Променлив термостат
 • Заштита од прегревање
 • Самостоечка со опција за поставување на ѕид
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.