До 31% попуст на Столчиња за излет - Chill Bear во големина по избор од Mendoslav

Цена од

1177 ден.

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1700 ден.

Попуст

31%

Заштеда

523 ден.
 • Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  078 301 486

  vecko.trpeski@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

малo столче за излет - Chill Bear 1,700 ден. 1,177 ден.
големo столче за излет - Chill Bear 1,830 ден. 1,295 ден.

Столчиња за излет - Chill Bear во големина по избор

Димензии на големo столче

 • Должина - 100 cm 
 • Ширина - 40 cm 
 • Висина - 82 cm

Димензии на мало столче

 • Должина - 80 cm 
 • Ширина - 40 cm 
 • Висина - 60 cm 

* Материјал на платното - кепер

* Бојата на производите е по желба и избор на клиентот

* Издржливоста на производите е од 150 - 200 кг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Испорака со Карго низ цела Македонија, го договара производителот, а трошокот за каргото го покрива клиентот кога ќе стигне производот.
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се јавите кај производителот за информации за достава на број: 078/301-486
 • Бидејќи сите производи се изработуваат рачно и по нарачка, почек за достава на секој производ е 15 дена од денот на нарачката

Опис

Мендослав е домашна работилница каде се создаваат најдобрите рачни изработени дрвени производи.

Основни бои кои производителот ги користи се: махагони, орев, бор, бела, чоколадна, безбоен лак - но по желба на клентот палетата се проширува
Сите производи доаѓаат без сунгери.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.